Wszystkie kategorie

Branżowe

Strona główna > News & Blog > Branżowe

Co to jest filtr powietrza o ultrawysokiej wydajności U15?

Czas: 2023-07-05 Trafienia: 18

Filtr powietrza o ultrawysokiej wydajności U15, znany również jako filtr powietrza o ultrawysokiej wydajności U15 lub filtr o ultrawysokiej wydajności bez podziału U15, jest używany głównie na końcu pomieszczenia czystego. Wykorzystywany materiał to importowany materiał filtracyjny lub lokalny sprzęt oczyszczający. Wydajność wysokowydajnego filtra U15 może filtrować cząsteczki o wielkości 0.1 um, aby kontrolować cząstki większe niż 0.1 um w pomieszczeniu czystym

Ultrawysokowydajny filtr powietrza U15 jest wykonany z ultracienkiego papieru z włókna szklanego i innych materiałów, przy użyciu kleju termotopliwego jako separatora i połączony z metalową ramą. Dzięki zaletom długiej żywotności i łatwej instalacji, konstrukcja filtrów powietrza o ultrawysokiej wydajności opiera się na zasadach inżynieryjnych i zarządzaniu naukowym. Ich żywotność może sięgać kilku lat lub więcej, a wymiana filtrów jest również bardzo prosta. Podczas użytkowania wystarczy zdemontować filtr i wymienić sitko filtra.

Ultra wydajny filtr powietrza U15 ma niską rezystancję i dużą pojemność pyłową i jest szeroko stosowany w przemysłowych pomieszczeniach czystych, takich jak półprzewodniki, elektronika, wyświetlacze płaskoekranowe, maszyny precyzyjne, powlekanie powierzchni, przemysł lotniczy itp., aby zapewnić normalne działanie procesów produkcyjnych i poprawić wydajność produktu. Stosowany w farmacji, medycynie, żywności i napojach, bioinżynierii, doświadczalnej hodowli zwierząt i innych biologicznych pomieszczeniach czystych, tworzy sterylne środowisko.

Gorące kategorie