Wszystkie kategorie

Agent

Strona główna > Dołącz do nas > Agent

Jakie usługi możemy dostarczyć

Teraz Sffiltech ma dużą siłę techniczną, doskonały system przetwarzania i solidną obsługę posprzedażną. Ucząc się na zaawansowanych technologiach krajowych i zagranicznych, łączymy się z zapotrzebowaniem rynku i wykorzystujemy nasze zalety, aby opracowywać nowe worki filtracyjne, takie jak worki filtracyjne gwiazdowe, klatki filtrów gwiazdowych, specjalne worki filtracyjne i tak dalej. Są one szeroko stosowane we wszystkich rodzajach worków, takich jak przemysł cementowy. Ma zastosowanie w przemyśle wydobywczym, wapienniczym, cementowym, żelaznym i stalowym, dostawie tlenku glinu, aluminium elektrolitycznym, produkcji metali nieżelaznych, przetwórstwie drewna, przetwórstwie spożywczym i przemyśle farmaceutycznym. gaz o niskim stopniu utleniania z kotła węglowego, spalania odpadów, hutnictwa metali i przemysłu chemicznego, asfaltu, produkcji metali nieżelaznych, przemysłu ceramicznego, szklarskiego, Kilin w cementowniach i wielkiego pieca w hutach stali, gazy korozyjne, takie jak chemiczne, metalowe hutnictwo, spalanie śmieci, piece cementowe i kocioł opalany węglem, gaz o wysokiej korozyjności i wysokiej temperaturze, np. przemysł chemiczny, kocioł opalany węglem, przemysł spalania odpadów i produkcja metali nieżelaznych. Serdecznie witamy starego klienta z uczciwością i szczerością , mające na celu odkrywanie nowego rynku w oparciu o jakość.

Rynek światowy

Shanghai sfiltech co., Ltd. (shanghai filterbag Factory Co., Ltd.) działa w branży worków filtracyjnych od ponad 10 lat. Dzięki ponad 20-letniemu doświadczeniu w fabryce i doświadczeniu w eksporcie, w tych latach zawsze jesteśmy najlepszym wyborem dla zagranicznych dostawców. SFFiltech stał się także znaną marką w internecie.

Sffiltech uczestniczy w Filtech od 2006 roku do dziś i innych powiązanych wystawach filtracyjnych. Staramy się oferować wysokiej jakości worki filtracyjne, klatki filtrujące i powiązane filtry dla wszystkich naszych długoterminowych partnerów.

Możesz uzyskać wszystkie dane eksportowe z naszych niestandardowych danych eksportowych, z ponad 20-stronicową listą eksportów, eksportować do ponad 50 krajów i prawie codziennie mieć zamówienia, nawet 8 zamówień w ciągu jednego dnia, Sffiltech staje się coraz bardziej popularny wśród obcokrajowców.

Naszym celem jest pomoc wszystkim obcokrajowcom w znalezieniu odpowiednich filtrów w Chinach i 100% odpowiedzialności za każde zamówienie naszych współpracujących klientów.

Bądźmy razem dla lepszego środowiska na świecie. W przyszłości będziemy coraz lepsi.

Ponad 50 krajów i regionów eksportujących

Produkty zostały dostarczone do ponad 50 krajów i regionów na całym świecie

Współpracuj z nami
Dołącz do nas

Gorące kategorie